KONST / Litografier / Litografi 12455620
nr 1245 5620
Litografi
Janne E Johansson, Mosebacke torg, Stockholm, 423/450, signerad, -82. Motivet: 44x62
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:08:50
100 kr
150 kr